Õpetajad

Alla Butkevitš
Alla Butkevitš
Inglise keel

alla.butkevits@ntk.ee

Anna Matochkina
Anna Matochkina
Geograafia

anna.matochkina@ntk.ee

Anu Tikerpe
Anu Tikerpe
Eesti keel ja eesti kirjandus

anu.tikerpe@ntk.ee

Boriss Belõi
Boriss Belõi
Füüsika, geograafia

boriss.beloi@ntk.ee

Dmitrii Teterevlev
Dmitrii Teterevlev
Eesti keel ja eesti kirjandus

dmitrii.teterevlev@ntk.ee

Evald Teetlok
Evald Teetlok
Ühiskonnaõpetus, ajalugu

evald.teetlok@ntk.ee

Irina Skorohhodova
Irina Skorohhodova
Muusika

irina.skorohhodova@ntk.ee

Jelena Kavrus
Jelena Kavrus
Keemia ja bioloogia

direktor@ntk.ee

Jelena Petra
Jelena Petra
Klassijuhataja, keemia ja bioloogia

jelena.petra@ntk.ee

Jelena Vassiljeva
Jelena Vassiljeva
Matemaatika

jelena.vassiljeva@ntk.ee

   
Julia Živolunova
Julia Živolunova
Eesti Keel

julia.zivolunova@ntk.ee

Katerina Muru
Katerina Muru
Eesti Keel

katerina.muru@ntk.ee

Ksenia Kaleis
Ksenia Kaleis
Inglise keel, saksa keel

ksenia.kaleis@ntk.ee

Ljudmila Eller
Ljudmila Eller
Eesti Keel, Huvijuht

ljudmila.eller@ntk.ee

Ljudmila Lend
Ljudmila Lend
Inglise keel, inglise keel valikainena inimeseõpetus

ljudmila.lend@ntk.ee

Maria Lauren
Maria Lauren
Inglise keel, inglise keel (üksikaineõppijatel)

maria.lauren@ntk.ee

Marina Ivanova
Marina Ivanova
Vene keel ja kirjandus

marina.ivanova@ntk.ee

Marjana Baškirova
Marjana Baškirova
Lapsepuhkusel

marjana.baskirova@ntk.ee

   
Natalja Vassiljeva
Natalja Vassiljeva
Kunst

natalja.vassiljeva@ntk.ee

Niina Stüf
Niina Stüf
Matemaatika

niina.stuf@ntk.ee

Olga Einman
Olga Einman
Matemaatika

olga.einman@ntk.ee

Vadim Smirnov
Vadim Smirnov
Vene keel ja kirjandus

vadim.smirnov@ntk.ee

Valentina Stepanova
Valentina Stepanova
Ajalugu

valentina.stepanova@ntk.ee

Viktoria Kalinina
Viktoria Kalinina
E-õppe

viktoria.kalinina@ntk.ee

Yana Laknovskaja
Yana Laknovskaja
Eesti keel

yana.laknovskaja@ntk.ee